Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
kostekpfk napisał:
Trzeba sie bylo uczyc a nie zganiac teraz na test
Z całym szacunkiem... no chyba się nie zgadzam! uczyła się przed testem i to długo, bo jestem pilną uczennicą i mi zależy ale czegoś takiego się nie spodziewałam mieliśmy doczynienia z tematem, który nie jest realizowany w gim... no w każdym razie nie w takim stopniu, jak wymagali twórcy egzaminu... rozpad promieniotwórczy, to już podchodzi pod teorie promieniotwórcze! więc jak mieliśmy się uczyć tematu, o którym gówno nam wiadomo? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było znacznie prostsze niż wczoraj - liczę na ponad 45 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśśskuu napisał:
Hmm , co Wy tak wszyscy narzekacie? Ludzie, optymizmu troche Moze trzeba było się wcześniej nauczyć.. hehe śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy nigdy celowo nic nie robią na lekcjach a później mówią ze czegoś takiego nie było;) Tak, tak, ja wzorową uczennica nie jestem, z matmy mam ledwo 3, czy dla mnie test był trudny? Nie sądze. Był taki jak co roku, łaczą kilka tematów w jedno zadanie i my musimy to zrobić , ale próbowałam Po prostu uśmiechnełam się i zaczełam coś robić I prosze nie piszcie, ze test był "poje***y" bo bardzo mnie to śmieszy;P
co z tego, że z matmy masz 3 jak tam było tyle matmy, co nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 min i 24 sekundy:) napewno db wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandziocha napisał:
Czy tylko ja uważam, że ten test był jakiś dziwny? Jeeeezu. Większość pytań zamkniętych rozwiązywałam metodą eliminacji, lub strzelania. Coś strasznego. czasu mi starczyło na styki. Czy ktoś zastosował Talesa w tym zadaniu o ochroniarzu? jaka odległość dzieliła go od odcinka AB? Ważne, że już po. btw. rozwaliło mnie o tym węglu o.O Niech sobie wsadzą te pytania... gdzieś.
no wyszło 12m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karola ;[[ napisał:
Wezcie ja z matmy mam 6, ale ten egzmanin to rzeźnia normalnie. Human to spoko wyszystko ładnie pięknie a tu?? Ile zad. zamkniętych było z matmy?? 3 ? Bo chyba więcej nie potem sama chemia. Beznadzieja... Powinno byc tak jak 2 lata temu. Z humanem poszło źle bo były lektury i spuścili poprzeczkę aby mozna było dostać się do szkół teraz tez tak powinno być
ta 6 to chyba za włażenie w D... nauczycielowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty cała ~Aśśskuu~ sama jesteś poje***a... ledwo 3 z matmy ma i wielce zadowolona A ciekawe czy chociaż 5 punktów bedziesz miała!!!!!!!!!!! Wiec sie nie odzywaj, ok?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
mówicie że się nie dostaniecie do liceum... a jaki macie próg punktowy??
zależy od liceum... w jednym 120, w innym 110 a w innych 100. ciężko będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA!!!!!! LUDZIE!!!! CO TO BYŁO???!!!! ROZWIĄZYWAŁEM TESTY!!! TAK TRUDNEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwieram arkusz, patrze na dwie strony a tam 80% chemi ..... :::::::::::::::::////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~miś~ napisał:
Ja też max to 15 pkt
Powinno wyjsc z ta wodą 84 sekundy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy gadacie?? Był łatwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałabym przekazać ogromne wyrazy "podziwu" dla ludzi z branży układania zadań egzaminacyjnych .. na co nam poszło 3 lata pracy, a ostatnie pół roku przede wszystkim? ja osobiście jestem udupiona .. pytania szczegółowe , same nowości . MAŁO CZASU ! Przede wszystkim czy proporcje zadań były na miejscu .. geografia jakiej nigdy nie było .. reszta również , a matematyka się schowała .. drążyłam te testy zeszłoroczne, przygotowania i powtórki na lekcjach , bla bla blaa ! 20% z tego się przydało !!! fatalnie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśśskuu napisał:
Hmm , co Wy tak wszyscy narzekacie? Ludzie, optymizmu troche Moze trzeba było się wcześniej nauczyć.. hehe śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy nigdy celowo nic nie robią na lekcjach a później mówią ze czegoś takiego nie było;) Tak, tak, ja wzorową uczennica nie jestem, z matmy mam ledwo 3, czy dla mnie test był trudny? Nie sądze. Był taki jak co roku, łaczą kilka tematów w jedno zadanie i my musimy to zrobić , ale próbowałam Po prostu uśmiechnełam się i zaczełam coś robić I prosze nie piszcie, ze test był "poje***y" bo bardzo mnie to śmieszy;P
haha...śmieszna, to jest Twoja wypowiedź... co Ci w teście po matmie, jak tam matematyki było tyle co nic... ogarnij się trochę i spójrz na to realistycznie pogadamy jak Ci ogłoszą wyniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie.. a ja mam 140... i teraz to już mogę zapomniec zeby sie dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak bd miała 10pkt to bedzie dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostekpfk napisał:
Bym cie zrozumial jak bys miala wyprowadzic wzor na rozklad, a ty przeciez mialas podany wykres i z wykresu tylko odczytac? A moze nie umiesz czytac i dlatego to sprawilo ci problem?
o patrzcie jaki inteligent sie znalazł. Wiesz czasem nawet na głupim wykresie można sie przejechać ;/ Zgadzam się z Natt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była jedna wielka masakra. jakiś cyrk na kółkach. nie jestem pewna żadnej mojej odpowiedzi. mam tylko nadzieję, że licea obniżą próg punktowy, bo jak nie, to będzie nieciekawie. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandziocha napisał:
Czy tylko ja uważam, że ten test był jakiś dziwny? Jeeeezu. Większość pytań zamkniętych rozwiązywałam metodą eliminacji, lub strzelania. Coś strasznego. czasu mi starczyło na styki. Czy ktoś zastosował Talesa w tym zadaniu o ochroniarzu? jaka odległość dzieliła go od odcinka AB? Ważne, że już po. btw. rozwaliło mnie o tym węglu o.O Niech sobie wsadzą te pytania... gdzieś.
ja też zastosowałam Talesa, na początku w ogóle nie miałam pojęcia jak to obliczyć, a później właśnie z Talesa wyszło mi 12 m, a ta druga odległość to 13m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
chciałabym przekazać ogromne wyrazy "podziwu" dla ludzi z branży układania zadań egzaminacyjnych .. na co nam poszło 3 lata pracy, a ostatnie pół roku przede wszystkim? ja osobiście jestem udupiona .. pytania szczegółowe , same nowości . MAŁO CZASU ! Przede wszystkim czy proporcje zadań były na miejscu .. geografia jakiej nigdy nie było .. reszta również , a matematyka się schowała .. drążyłam te testy zeszłoroczne, przygotowania i powtórki na lekcjach , bla bla blaa ! 20% z tego się przydało !!! fatalnie ..
no dokładnie... jestem zła nie tyle na to, że zawaliłam (chociaż na to też i to bardzo xD) bo to nie tylko mnie spotyka... najgorsze jest to, że uczyłam się, uczyłam i jeszcze raz uczyłam... a zrobili Nas (za przeproszeniem, serio z góry przepraszam) w ch*ja... moja praca zdała się na nic... i teraz niech ludzie którzy mówili "nauka, to potęgi klucz" niech sobie to zdanie w tyłek wsadzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...